شماره تلفن پاورلیفتینگ

شماره تلفن پاورلیفتینگ در تهران و شهرستان ها لیست پاورلیفتینگ ها با چندین سال سابقه کار اقساط با تخفیف های عالی و باورنکردنی با مربی رایگان و جلسه اول رایگان


هیچ موردی وجود ندارد
اگر شما هم فروشنده لوازم ورزشی هستید یا باشگاه دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «باشگاه 118» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

پاورلیفتینگ

پاورلیفتینگ یک ورزش قدرتی است که در آن وزن‌های سنگین برای انجام حرکاتی مانند شخم‌زدن، سکات و بنچ‌پرس استفاده می‌شود. این ورزش به منظور افزایش قدرت عضلات اصلی بدن، افزایش حجم عضلات و افزایش توان در انجام حرکات وزنه‌برداری انجام می‌شود. ورزش پاورلیفتینگ در ترکیب سه حرکت اصلی انجام می‌شود:

شخم‌زدن (Squat): این حرکت به تقویت عضلات پایین بدن، اعم از ران، زانو، و ساق پا کمک می‌کند. ورزشکاران در این حرکت وزنه‌ها را بر روی شانه‌ها قرار داده و به سمت پایین خم می‌شوند و سپس به سمت بالا برمی‌گردند.

سکات (Bench Press): این حرکت به تقویت عضلات سینه، زیربغل و بازوها کمک می‌کند. ورزشکاران در این حرکت دراز می‌کشند و وزنه‌ها را به سمت فرم داخل و بالا می‌برند.

بنچ‌پرس (Deadlift): این حرکت به تقویت عضلات پشت، شکم، پاها و کمر کمک می‌کند. ورزشکاران در این حرکت وزنه‌ها را از روی زمین بلند می‌کنند.

ورزش پاورلیفتینگ یک ورزش محبوب در میان ورزشکاران قدرتی است و به صورت مسابقات برگزار می‌شود که در آن ورزشکاران با هدف ارتقاء عملکرد و شکستن رکوردهای شخصی یا ملی به رقابت می‌پردازند. این ورزش نیاز به تمرینات سخت، انضباط و رژیم غذایی مناسب دارد تا ورزشکاران به بهترین عملکرد ممکن دست یابند.