شماره تلفن اماکن و باشگاه های ورزشی

لیست و شماره تلفن اماکن و باشگاه های ورزشی در تهران و شهرستان ها باشگاه های پرورش اندام،ورزش های آبی،ورزش های آبی،تفریحی،حرکتی،رزمی،سواری

اماکن و باشگاه های ورزشی

فروشگاه ورزشی بهمن اسپرت
 تلفن: 09121254940
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «باشگاه 118» دیده ام و کد «آگهی-11» را اعلام کنید»
 سایت «باشگاه 118»،یک سایت تبلیغات لوازم ورزشی و باشگاه ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
انواع تهیزات ورزشی و باشگاهی
 تلفن: 09373275408
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «باشگاه 118» دیده ام و کد «آگهی-9» را اعلام کنید»
 سایت «باشگاه 118»،یک سایت تبلیغات لوازم ورزشی و باشگاه ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران
فروشگاه لوازم ورزشی احسان اسپرت
 تلفن: 09382218047
 لطفا پس از تماس با آگهی دهنده بگویید: «آگهی شما را در سایت «باشگاه 118» دیده ام و کد «آگهی-8» را اعلام کنید»
 سایت «باشگاه 118»،یک سایت تبلیغات لوازم ورزشی و باشگاه ها است وهیچ‌گونه منفعت و مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.
 مکان: تهران - تهران

اگر شما هم فروشنده لوازم ورزشی هستید یا باشگاه دارید با کلیک روی دکمه درج آگهی و نام شما در این صفحه در سایت «باشگاه 118» ثبت نام نموده و سپس خودتان را معرفی کنید.

اماکن و باشگاه های ورزشی چه ویژگی هایی باید داشته باشد؟

اماکن و باشگاه‌های ورزشی برای ارائه خدمات به ورزشکاران و افراد علاقه‌مند به فعالیت‌های ورزشی باید به ویژگی‌های زیر توجه کنند:

تجهیزات و تسهیلات مناسب: اماکن و باشگاه‌های ورزشی باید از تجهیزات و تسهیلات مناسبی برخوردار باشند که ورزشکاران به راحتی بتوانند از آنها استفاده کنند، از جمله زمین‌ها، سالن‌ها، دستگاه‌های ورزشی، سونا، استخر و ...

امکانات بهداشتی و سرویس بهداشتی: این اماکن باید از امکانات بهداشتی و تمیز شامل دستشویی، حمام، سرویس بهداشتی و تجهیزات بهداشتی مورد نیاز برای ورزشکاران و بازدیدکنندگان برخوردار باشند.

امنیت و ایمنی: باشگاه‌های ورزشی باید از امنیت و ایمنی مناسبی برخوردار باشند که ورزشکاران و بازدیدکنندگان بتوانند بدون هیچگونه نگرانی از خطرات احتمالی استفاده کنند.

برنامه‌های ورزشی مناسب: باشگاه باید برنامه‌های ورزشی مناسب و متنوعی ارائه دهد که به نیازهای مختلف ورزشکاران پاسخ دهد و امکان شرکت در کلاس‌ها و فعالیت‌های گروهی را فراهم کند.

مربیان و مشاوران حرفه‌ای: اماکن و باشگاه‌های ورزشی باید از مربیان و مشاوران حرفه‌ای و کارآمد برای ارائه راهنمایی و آموزش به ورزشکاران برخوردار باشند.

محیط دوستانه و اجتماعی: اماکن ورزشی باید محیطی دوستانه و اجتماعی ارائه دهند که افراد بتوانند با دیگران ارتباط برقرار کنند و از تعامل اجتماعی لذت ببرند.

قیمت مناسب: قیمت خدمات و اشتراک‌های باشگاه ورزشی باید منطبق با کیفیت و خدمات ارائه شده و قابلیت دسترسی برای افراد مختلف باشد.

با توجه به این ویژگی‌ها، اماکن و باشگاه‌های ورزشی می‌توانند محلی مناسب برای فعالیت‌های ورزشی و بهبود سلامتی فردی و اجتماعی باشند.